BODRUM YÜZME HAVUZU SİSTEMLERİ

Bodrum Ege Mekanik, bireysel olarak havuz yaptırmak isteyenlere, site ve tesislere hazır “konsept” havuzlar sunmaktadır. Ayrıca size özel projeler üretebildiği gibi, mevcut projenize göre de çözümler sunar.

Bodrum Ege Mekanik; Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu Sistemleri, Aquapark Sistemleri, Otel ve Site Havuzları, Eğitim ve Spor Amaçlı Havuzlar, Villa Havuzları, Zemin Üstü Havuzlar, Hamam ve Sauna Sistemleri yanı sıra Havuz Kimyasalları, Havuz Isıtma Sistemleri ve Havuz Ekipmanları konusunda Çözüm Ortakları ile birlikte sizlere hizmet vermektedir.

NEDEN BİR HAVUZUNUZ OLMALI ?

Evinize Değer Katar

Yapılan pek çok araştırma, içerisinde havuz bulunan evlerin, evin mevcut emlak değerinden %20 daha pahalı fiyatlara yükselttiğini gösteriyor. Ayrıca, havuz bulunan evlerin çok daha kolay kiraya verildiği ve satıldığı belirtiliyor. Havuza yatırım yapmak, evinizin değerini ve keyfini arttırır. Bir havuzla evinize değer katın!

Sevdiklerinizle Birlikte Zaman Geçirirsiniz

Evinizde bulunan bir yüzme havuzu, sevdiklerinizle beraber keyif ve eğlence dolu vakit geçirme imkanı sağlar.

Dinlendirici ve Ferah Bir Ortam

Evinizde bir yüzme havuzunuzun olması; dilediğiniz an kullanabileceğiniz, dinlendirici ve ferahlatıcı bir ortamın keyfini çıkarmanıza olanak sağlar. Su kenarında dinlenme, kahvaltı, kahve arası aperatifler, akşam yemeği ile havuz başı parti keyfi daima yanı başınızda demektir.

Yaşam Tarzınızı Gösterin

Yaşam biçiminize lüks ve konfor katacak en iyi seçenek bir yüzme havuzundan başkası değildir. İyi bir dinlence, kaliteli bir yaşam ortamı ve eşsiz havalı bir bahçe sizinkinden başkası olmamalı. Yaşam tarzınızı bir yüzme havuzu ile güzelleştirin.